» 10 let skupiny

19. října 2014 je datum, které si bude řada z nás pamatovat do konce života. Ten den se totiž konala oslava 10ti let naší existence.

Znojemský hotel Dukla byl nachystán přivítat nejenom gratulanty a diváky, ale hlavně legendu české country hudby, věčně mladé Schovanky .

Kromě Schovanek to byli ještě znojemští Paroháči, kteří se s nimi vystřídali na podiu a vydrželi hrát k tanci až do půl druhé ráno.

Z divokého západu přijela pistolnice Romanita, která nejdříve předvedla svou show s lasem a poté i s ostře nabitými kolty.

Své taneční umění divákům předvedli nejenom tanečníci Zuzany a brněnské La Quadrilly s Pavlem Lhotským, ale i chvalovické skupiny Naši sousedé a v neposlední řadě i vranovského Banjo dance

Akce se vydařila a kdo přišel, tak ani v nejmenším nelitoval. Škoda jen, že nebyl velký zájem se strany veřejnosti. Bohužel stejný zájem byl i ze strany tanečních souborů, pro které byla jako součást těchto oslav, nachystána taneční soutěž. V den uzávěrky přihlášek byla do soutěže přihlášena kromě domácí Zuzany je jedna taneční skupina, Osm a půl opice ze Strakonic, kterým patří poděkování a zejména jejímu vedoucímu Zbyňkovi, který se i přes zrušení soutěže přijel do Znojma na country bál podívat osobně.

 
 
Copyright © 2024 ~ POTŘEBUJEŠWEB.cz & TCS Zuzana