» O nás

Naše skupina Zuzana vznikla po dlouhých a dlouhých debatách jeho zakládajících členů Ivky a Jirky, v létě roku 2003. Jsme parta dobrých kamarádů chodících do 1.- ?. třídy. (kromě našich vedoucí, kteří jsou již zapojeni do pracovního procesu)

Díky vstřícnosti paní ředitelky ZŠ Mládeže Znojmo můžeme trénovat v tělocvičně této školy. I když je to někdy otrava a makačka, všichni máme tancování moc rádi. Naše skupina má kolem 25 aktivních členů, ale je vítán každý, kdo mezi nás přijde byť jen na chvíli.

Pokud zrovna netrénujeme, nejsme na soustředění či táboře, tak nás můžete vidět vystupovat na různých kulturních a společenských akcích nejen na znojemském okrese ale i mimo něj. Také se snažíme zúročit dřinu z tréninků na soutěžích po celé republice i v zahraničí. Když se podíváte na kalendář letošních i dřívějších akcí, tak sami vidíte, že opravdu nezahálíme.

O tom, že se dřina vyplácí svědčí krom jiných zisk 26 titulů Mistra ČR a 12 titulů Vicemistra ČR v country tancích. 2 tituly Mistra ČR a 3 tituly Vicemistra ČR v Line dance a 1. místo na Mistrovství světa v line dance v roce 2017.
Velkým uspěchem je i zisk 5 vítězství doplněný 6 druhými místy z Mistrovství Slovenska v country tancích.

Výčet všech našich úspěchů najdete v odkazu Naše úspěchy

 
 
Copyright © 2024 ~ POTŘEBUJEŠWEB.cz & TCS Zuzana