26. MČR Znojmo - rozlučkové?
14. 5. 2023
12.-14.5.2024 je datum, které nám všem navždy zůstane v srdci. Nejvíc ale mě a Ivce. Když už jsme se rozhodli, že po dvaceti letech, jak se říká lidově „zavřeme krám“, přemýšleli jsme, jak odejít se ctí. I když jsme v roce 2017
řekli už nikdy, rozhodli jsme se na rozloučenou uspořádat ve Znojmě (již po čtvrté a opravdu naposledy) Mistrovství ČR v dětských country tancích.

Netušili jsme, že to bude akce, na které proteče tolik slz ŠTĚSTÍ a jen pár smutku.

Obrovskou radost jsme měli z úspěchů, které si holky a Šimon na soutěži vytancovali. O tom, že promění tři ze čtyř choreografií ve zlato a titul Mistra ČR a jednu ve stříbro a titul Vicemistra pro rok 2023 se nám nezdálo ani v tom nejkrásnějším snu. Je vidět, že dřina se vyplácí.

Obrovskou radost, která se nedá ani slovy vyjádřit, jsme měli ale z toho, že jsme ten poslední mistrák mohli udělat s pomocí těch, se kterými jsme tu dvacítku nádherných let rozjížděli. Všichni fungovali jak ty nejlépe seřízené švýcarské hodinky a nechali v hale veliký kus srdíčka, což bylo znát na atmosféře celé soutěže. Přestože to byl pořádně našlapaný víkend, všichni jsme si ho neskutečně užili. Samozřejmě velký kus práce na přípravách a průběhu soutěže měli i rodiče tanečníků a členové našich rodin. Za to všem patří veeeeeeelké poděkování.

A jak jsem řekl při závěrečném ceremoniálu na úplně prvním mistráku, který jsme pořádali v roce 2008 „STÁLO TO ZA TO“

Na to, jak vše probíhalo a jaké emoce soutěž přinesla, se můžete podívat alespoň na fotkách.

Foto Petra Písařovicová
a
Foto Josef Marek


● Naše akce

24. 5. (18:00) - 26. 5.
OMČR line dance Písek

7. 6. (00:00) - 9. 6.
OLE - Original Line Experience Španělsko

1. 11. (00:00) - 3. 11.
Czech Open Písek 2024

● Narozeniny

V nejbližších 15 dnech žádné narozeniny.

● Fotogalerie


27. Mistrovství ČR v country tancích Strakonice

Více fotogalerií zde.

 

● Aktuality

Pomáhejte nám nakupováním na internetu

Nakupujete na internetu? Pokud ano, máte ideální možnost nám finančně pomáhat a nebude vás to stát ani korunu. Přečtěte si prosím informace v návodu.
Návod jak přispívat ZDE
Aplikace GIVT zde

15. 7. 2018

Ochrana autorských práv

Choreografie uveřejněné na tomto webu jsou autorským dílem uvedených skupin a souborů a jako takové jsou chráněny autorským zákonem. Informace o autorských právech naleznete zde.

31. 12. 2013

● Nepřehlédněte

 
Copyright © 2024 ~ POTŘEBUJEŠWEB.cz & TCS Zuzana